2025/2026 2026. március 26-án tanulóink a tavaszi Bozsik Intézményi Programon vettek részt. Csapataink minden korosztályban képviselték iskolánkat a megmérettetésen, ahol a labdarúgásé volt a főszerep

2026. március 26-án tanulóink a tavaszi Bozsik Intézményi Programon vettek részt. Csapataink minden korosztályban képviselték iskolánkat a megmérettetésen, ahol a labdarúgásé volt a főszerep. A gyerekek szervezett keretek között, sportszerűen mérték össze tudásukat más iskolák csapataival és a labdarúgáshoz kapcsolódó feladatokkal, játékokkal fejlesztették ügyességüket, gyorsaságukat. A program a mozgás és az egészséges életmód megszerettetése mellett erősítette az együttműködést, az összetartást is.