A boldogság világnapját minden év március 20-án ünnepeljük, amelyet az ENSZ 2012-ben nyilvánított hivatalos világnappá. A célja a jólét, a mentális egészség és az életöröm fontosságának hangsúlyozása. Iskolánk osztályai szívekben készített rajzai díszítik intézményünk kerítését. Ezzel csatlakozva a mai naphoz. Hiszen a Feszty – az a hely-, ahol mindenkit
esen látunk!!

















