„Dolce vita!” – Édes élet címmel különleges nyelvtanórán vettek részt a 7.a osztály tanulói. Kérésükre süteménnyel édesítették meg a tanóra perceit. Természetesen a sok finomság mellett a tanulás sem maradt el.








„Dolce vita!” – Édes élet címmel különleges nyelvtanórán vettek részt a 7.a osztály tanulói. Kérésükre süteménnyel édesítették meg a tanóra perceit. Természetesen a sok finomság mellett a tanulás sem maradt el.







