2025/2026 Fenntarthatósági Témahét

Iskolánk felső tagozatos tanulói is csatlakoztak a Fenntarthatósági Témahéthez. Április 27-én az 5. és a 6. évfolyamos tanulók a Kisvárosi Önkéntes Szemétszedők (KÖSZ) Egyesületének előadását hallgathatták meg. Hegedűs Dániel, Horváth-Morvai Regő Csaba iskolánk volt tanulói és Nagy Dominik a hulladékcsökkentés lehetőségeiről és a komposztálásról beszélgettek a gyerekekkel. Majd bemutatták a PET Games játéksort, ami különböző játékok pet hulladékból elkészített változata. A gyerekek szívesen próbálták ki az újrahasznosított játékokat. Köszönjük a KÖSZ-nek, hogy elfogadták meghívásunkat!