Április 18-án rendezték meg 44. alkalommal a Gerecse 50 teljesítménytúrát. Iskolánkból a 3.a osztály, 10 tanulóval vágott neki a 10 km-es távnak. Gyönyörű napsütésben, ügyesen és kitartóan teljesítették a nehéz emelkedőket. Kellemes fáradtsággal és a kiérdemelt túrajelvénnyel tértek haza.















