2025/2026 Iskolánk 8.a osztályos tanulói május 4- től május 6- ig osztálykiránduláson vettek részt Pörbölyön, a Gemenci Erdei Iskolában

Iskolánk 8.a osztályos tanulói május 4- től május 6- ig osztálykiránduláson vettek részt Pörbölyön, a Gemenci Erdei Iskolában. Megtekintették a vadászkastély kiállítását,utaztak erdei vasúton,megismerkedtek az ártéri erdőgazdálkodással és méhészkedéssel. Biciklitúrájuk során az árvízvédelmi gáton keresztül bejárták a Bátai- Holt Duna gyönyörű vidékét. Az utolsó,élményekkel teli kirándulásuk emlékezetes marad számukra.😊