Május 4-én rendezte meg a Komárom Városi Balesetmegelőzési Bizottság a Kerékpáros Iskola Kupa és a Ki a mester két keréken? közlekedési versenyeket. A komáromi Fesztivál téren megrendezett megmérettetésen iskolánkat 12 tanuló képviselte. A gyerekek először a kerékpáros ügyességi pályán mutatták meg tudásukat, majd KRESZ tesztlapot töltöttek ki. A végeredményt a két rész összesített pontszáma adta.
Versenyzőink remek eredményeket értek el.
Kerékpáros Iskola Kupa:
A fiúk versenyében elért eredmények:
- helyezett Lévai Dominik (6.a)
- helyezett Ladányi Zente Bátor (6.a)
A lányok versenyében elért eredmények:
- helyezett Pék Csenge (7.a)
- helyezett Buzás Anna (6.a)
- helyezett Szalai Zóra (6.a)
Ki a mester két keréken?
A fiúk versenyében elért eredmények:
- helyezett Szarka Kristóf (5.c)
- helyezett Verebélyi Kende (5.a)
- helyezett Bokodi Botond (5.a)
A lányok versenyében elért eredmények:
- helyezett Szűcs-Volf Vanda (6.a)
- helyezett Hornyacsek Jázmin (6.a)
- helyezett Farkas Hanna (5.a)
Felkészítő: Slezsák Zsolt
Május 7-én a vármegyei döntőben a kategóriák első helyezettjei képviselik iskolánkat és a Komárom városát. Gratulálunk minden versenyzőnek!
























