2025/2026 Kerékpáros Iskola Kupa és a Ki a mester két keréken? közlekedési versenyek

Május 4-én rendezte meg a Komárom Városi Balesetmegelőzési Bizottság a Kerékpáros Iskola Kupa és a Ki a mester két keréken? közlekedési versenyeket. A komáromi Fesztivál téren megrendezett megmérettetésen iskolánkat 12 tanuló képviselte. A gyerekek először a kerékpáros ügyességi pályán mutatták meg tudásukat, majd KRESZ tesztlapot töltöttek ki. A végeredményt a két rész összesített pontszáma adta.

Versenyzőink remek eredményeket értek el.

Kerékpáros Iskola Kupa:

A fiúk versenyében elért eredmények:

  1. helyezett     Lévai Dominik (6.a)
  2. helyezett     Ladányi Zente Bátor (6.a)

A lányok versenyében elért eredmények:

  1. helyezett     Pék Csenge (7.a)
  2. helyezett     Buzás Anna (6.a)
  3. helyezett     Szalai Zóra (6.a)

Ki a mester két keréken?

A fiúk versenyében elért eredmények:

  1. helyezett     Szarka Kristóf (5.c)
  2. helyezett     Verebélyi Kende (5.a)
  3. helyezett     Bokodi Botond (5.a)

A lányok versenyében elért eredmények:

  1. helyezett     Szűcs-Volf Vanda (6.a)
  2. helyezett     Hornyacsek Jázmin (6.a)
  3. helyezett     Farkas Hanna (5.a)

Felkészítő: Slezsák Zsolt

Május 7-én a vármegyei döntőben a kategóriák első helyezettjei képviselik iskolánkat és a Komárom városát. Gratulálunk minden versenyzőnek!