Április 29-én a Komárom-Esztergom Vármegye Önkormányzata és a Komárom-Esztergom Megyei Területfejlesztési Kft. közös szervezésében valósult meg iskolánkban a „Tekerj az élményért!” szemléletformáló kerékpáros program. A 2. évfolyamos gyerekek kerékpáros KRESZ oktatáson vettek részt. Majd a Trial Show Hungary extrém sportcsapat kerékpáros ügyességi bemutatója zajlott minden tanulónk részvételével. Végül az 5 és 6. osztályos gyerekek próbálhatták ki ügyességüket egy kerékpáros pálya teljesítésekor.
































