Március 18-án a Komárom-Esztergom Vármegyei Önkormányzat “Tisztán előrébb jutsz!” elnevezésű drogprevenciós és közösségfejlesztő programja közel 250 tanuló részvételével valósult meg iskolánkban. A 6-8. évfolyamos gyerekek érdeklődéssel hallgatták az előadókat, bekapcsolódtak a közös játékokba és a szünetekben kérdéseket tehettek fel a hozzánk érkező tapasztalati szakértőknek. A programot szimulációs szemüveg és rendőrkutyás bemutató színesítette.
























