Március 11-én a 7.a és a 8.a osztály tanulói a Monostori Erődbe látogattak, ahol Jókai Mór Az aranyember c. regényéből készült musicalt tekintették meg.
A gyerekeknek nagyon tetszett a látványos, zenés-táncos előadás.







Március 11-én a 7.a és a 8.a osztály tanulói a Monostori Erődbe látogattak, ahol Jókai Mór Az aranyember c. regényéből készült musicalt tekintették meg.
A gyerekeknek nagyon tetszett a látványos, zenés-táncos előadás.






